سه‌شنبه ٩ آذر ۱۳۸٩ :: ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما

 SPAMfighter Standard 7.2.17 : یک برنامه رایگان برای راحت شدن از شر اسپم ها برای کسانی که از برنامه های اوت لوک، اوت لوک اکسپرس و Thunderbird استفاده می کنند. (جدید)

 
Bytescount PDF Viewer 1.00 : ابزاری کوچک و مجانی برای دیدن و خواندن فایل های پی دی اف، پرینت کردن فایل های PDF و تبدیل کردن به HTML، اکسپورت کردن به صورت فایل های TXT. (جدید)

 
Boxoft PDF to Flash 1.0 : یک برنامه رایگان و مجانی برای تبدیل فایل های PDF شما به انمیشن های فلش برای نمایش روی وب. (جدید)

 
FeyRecorder 1.2.0.0 : نرم افزاری رایگان برای ضبط صدا به صورت ساده. این برنامه مجانی حدودا 1.3 مگابایت است. (جدید)

 
Free Renju 5.03 : یک بازی پازل مانند جالب و حدودا نیم مگابایتی. (جدید)

 
My Monitor 1.3 : ابزاری رایگان برای دانستن اینکه چه برنامه ای، چه سایتی یا چه پنجره ایی در حال حاضر در کامپیوتر شما باز است. (جدید)

 
PDF Tool Box 1.4 : یک نرم افزار رایگان برای استفاده شخصی که کارهای مختلفی در ارتباط با فایل های PDF برای شما انجام میدهد، مانند؛ شکستن یک فایل PDF به چندین فایل کوچکتر، چسباندن و پیوند زدن چندین فایل پی دی اف به یک فایل و ... (جدید)

 
Mouse Exender 1.9.9.2 : یک ابزار رایگان با Shorcut هایی به برنامه های شما، فلدر ها و دستورات سیستمی شما (کنترل پنل، ری استارت کردن و خاموش کردن سیستم شما ) کدباز و مجانی! حجم حدود 300 کیلوبایت. (جدید)

 
All in One PDF Lite 1.0 : یک ابزار رایگان برای نمایش و دیدن فایل های PDF ( پی دی اف ) با کمک این برنامه مجانی و کم حجم هر گونه فایل PDF را مشاهده کنید. (جدید)

 
SQL Decryptor 1.1.0 : برنامه ایی رایگان برای آشکار سازی و رمزگشایی از توابع، نماها و رویه ها در SQL سرور. مجانی و یک مگابایتی. (جدید)

 
Free Mouse Auto Clicker 2.8.1 : این نرم افزار رایگان همانطور که از نامش پیداست برای کلیک کردن اتوماتیک موس به کار می رود. این برنامه کاربرد های خاص خودش را دارد! حجم زیر 500 کیلوبایت.

 
Disable Autorun and Autoplay 1.0 : یک ابزار و نرم افزار رایگان برای اعمال مدیریت برای بودن یا نبودن Autorun و Autoplay های در سیستم کامپیوتری شما. مجانی و حدودا 400 کیلوبایتی.

 
Kingsoft Free Antivirus 2010 9.27.291 : یک آنتی ویروس رایگان و جدید برای شما. به جای استفاده از آنتی ویروس های پولی و قفل شکسته از امثال این آنتی ویروس های رایگان و مفید و مناسب استفاده کنید. حجم در حدود 18 مگابایت و مثل همیشه رایگان و مجانی!

 
Sliderdock 1.17 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
FlagSync 1.3.3 : یک برنامه ساده و کم حجم برای گرفتن بک آپ یا همان نسخه پشتیبان از فلدر های شما.

 
Color Console 1.82 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
Defpix 1.1.3.3 : برنامه ایی مجانی برای چک کردن و تست کردن پیکسل های مورد و مشکل دار در LCD شما.

 
Free Folder Option Fixer 2.00 : یک برنامه مجانی برای فعال کردن گزینه Folder Option در سیستم هایی که این گزینه ناپدید و حذف شده است!

 
BuduLock 1.1.0 : یک برنامه کوچک و مجانی برای لاک و آن لاک کردن اطلاعاتی شخصی شما. این برنامه روی فلدر های شخصی شما رمز گذاری میکند.

 
DB Edit 2 2.3.3 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
MobaPhoto 1.42 : با کمک این برنامه مجانی می توانید وب گالری های جالبی از عکس های دیجیتال تان بسازید. مجانی و 2 مگابایتی.

 
AMP Font Viewer 3.86 : یک نرم افزار رایگان و کم حجم برای مدیریت فونت های شما در ویندوز با امکانات مناسب. حجم در حدود نیم مگابایت.

 
Windows Elapsed Running Time 1.6.0 : یک برنامه کوچک و رایگان برای مشخص نمودن مدت زمانی که ویندوز شما کار خودش را شروع کرده است ( به عبارتی چه زمانی از شروع مجدد ویندوز شما می گذرد)

 
Page Ping 1.0.0 : یک برنامه برای تست کانکشن های HTTP و HTPS. مجانی و زیر 500 کیلوبایت.

 
HTML Colors 1.4.0 : یک برنامه برای نمایش کدهای هگزادسیمال، دسیمال و RGB هر رنگ. مجانی و کم حجم!

 
AMP Calendar 2.42 : این برنامه تاریخ میلادی است و به درد کسانی می خورد که با تاریخ میلادی زیاد سر و کار دارند. زیر 400 کیلوبایت و رایگان.

 
AMP WinOFF 5.00 : یک نرم افزار رایگان و حدودا 600 کیلوبایتی برای خاموش کردن کامپیوتر در زمان دلخواه به طور اتوماتیک با امکانات و گزینه های کنترلی زیاد !

 
Screen Saver Control 1.61 : با کمک این نرم افزار مجانی و حدودا 300 کیلوبایتی می توانید بلافاصله اسکرین سیور موردنظر را اجرا کرده یا مانیتور را بلافاصله خاموش کنید.

 
AMP NetMonitor 1.0.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
Handy Start Menu 1.02 : با کمک این برنامه رایگان و حدودا 3 مگابایتی یه سر و سامان و حال حسابی به Start Menu ویندوزتان بدهید.

 
SoftPerfect Network ScannerNetwork 5.0.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
WildBit Viewer 5.7 : یک برنامه رایگان با امکانات فوق العاده برای مرور عکس ها در کامپیوتر شما. یک Image Viewer قوی و رایگان با حجمی در حدود 9 مگابایت.

 
Backup42 3.3 : نرم افزاری رایگان و کم حجم (حدودا یک مگابایتی) برای گرفتن نسخه پشتیبان و Backup از اطلاعات و داده های شما.

 
Bulk Collage Me for Word : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

 
Bulk Image Me for Powerpoint : خب با کمک این نرم افزار رایگان، می توانید یک اسلاید زیبای پاور پوینت بسازید. به این صورت که چندین عکس به این نرم افزار بدهید و یک اسلاید پاور پوینت تحویل بگیرید!

 


     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------