یکشنبه ۱٩ آذر ۱۳٩۱ :: ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما
 
با سلام . با توجه به اینکه این روزها راجع به بیست و یکم دسامبر 2012 و پایان جهان زیاد صحبت میشه .مطلب زیر رو از پایگاه خبری آذربایجان انتخاب و در این پست قرار میدهیم .چیزی که مسلمه در این روز دنیا به پایان نخواهد رسید اما دونستن اینکه اصلا پایه و اساس این مبحث از کجا و به چه طریق شکل گرفت خالی از لطف نیست.علاقمندان به این جزئیات رو به خواندن این پست در ادامه مطلب دعوت میکنم.

پایگاه خبری آذربایجان : بعضی از شبکه تلویزیونی و روزنامه جهان و صدها هزاران تن در سراسر جهان بر این باورند که در چنین روزی کره زمین دچار بلاهای بزرگ طبیعی خواهد گردید.

آیا این عدد برای شما آشناست؟؟ اگر آن را به این صورت بنویسیم چطور؟ ۲۱/۱۲/۲۰۱۲ حال؟

۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ چه تاریخی است؟ چرا برای این سال و این روز برنامه ها چیده شده است؟ مگر قرار است چه اتفاقی در این تاریخ بیافتد؟

قوم مایا، قومی که در جنوب مکزیک کنونی و شمال آمریکای مرکزی زندگی می کردند قومی متمدن بودند و تمدن آنها به ۲۵۰۰ سال پیش از میلاد باز می گردد. تقویم قوم مایا، قدیمی ترین تقویم جهان، بر مبنای روز پایه ۱۱ آگوست ۳۱۱۴ (۱) قبل از میلاد بنا نهاده شده است. تقویم قوم مایا متفاوت ترین تقویم میان تقویم های جهان می باشد، زیرا تقویمی خطی است و در آن تکراری وجود ندارد. و به تقویم شمارش بلند (Long Count) معروف است. (۲) این تقویم تقویمی بدون تکرار ۲۰ تایی و ۱۸ تایی است که اقوام بسیاری از این منطقه آمریکایی از آنها استفاده می کردند

حال این تقویم بدون تکرار چه ارتباطی به سال ۲۰۱۲ دارد؟

طبق جدول زیر تقویم قوم مایا بعد از ۵۱۲۵ سال یک دور کامل می زند، و این دور کامل در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ رخ خواهد داد.

 

بر مبنای گفته های کتاب Popol Vuh (3) نسل کنونی بشری که بر روی زمین قرار دارد چهارمین نسل از انسانها می باشد و سه نسل قبلی انسانها، که خدا آفریده بود با زوال مواجه شدند. نسل قبل از نسل کنونی، در ۱۲٫۱۹٫۱۹٫۱۷٫۱۹ از میان رفتند و نسل فعلی در ۱۲٫۱۹٫۱۹٫۱۷٫۱۹ دوره فعلی مصادف با ۲۰ دسامبر ۲۰۱۲ پایان می یابد و در ۱۳٫۰٫۰٫۰٫۰ یعنی ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ نسل جدید بشریت بر روی زمین شکل خواهند گرفت.

 

طبق پیش گویی های پیشوایان قوم مایا این دگرگونی همراه با وجود عنصر آب خواهد بود، بنابراین می توان علت ساخت فیلم ۲۰۱۲ را بهتر درک کرد، در این فیلم مشاهده می کنید که بر اثر طوفانی خورشیدی که در سال ۲۰۱۲ رخ میدهد زمین به کلی نابود شده و به زیر آب می رود، ارتش آمریکا که از زمانهای قبل از این موضوع آگاه بودند در کشور چین (شاید به خاطر کارگران ارزان و شاید به خاطر محاسباتی که نشان میداد چین آخرین نقطه ای است که به زیر آب خواهد رفت) شروع به ساختن ۳ کشتی یا زیر دریایی قول پیکر می کنند و مجموعه ای از انسانها (انسانهای انتخاب شده) را سوار بر این کشتی نموده و از نابودی نجات می دهند تا تمدن جدید بشریت بعد از فرونشست سریع آب در قاره های جدید شکل یافته در تمدنی جدید (تقویم جدید قوم مایا) ادامه حیات بدهند.

 

از سوی دیگر در فیلم Knowing نیز شاهد مساله ای به همین شکل هستیم، در اینجا تغییرات خورشیدی از سال ۲۰۰۹ به تدریج به گرم شدن زمین می انجامد و در سال ۲۰۱۲ زمین به کلی نابود می شود. در این میان موجوداتی فضایی (و شاید الهه های خالق بشریت!) جفت کودکانی را از نقاط مختلف زمین نجات داده و به سیاره ای دیگر منتقل می کنند تا حیات جدید بشریت (تقویم جدید مایا) در سیاره ای جدید شکل بگیرد.

 

هرچند گروه های مایای امروزی (۴ و ۵) به این امر معتقد نیستند که زمین در این روز خاص نابود خواهد شد و این روز را تنها تحولی در ساختار تقویم خود دانسته و عصری جدید در تقویم جدید را پیش بینی می کنند و به عنوان عنصری فراتر از تقویم یک جابجایی در هوش بشری نیز مورد بحث این محافل مخصوصا دکتر Carl Johan Calleman بوده است (۶)  اما دولت آمریکا و سایر کشورهای دنیا این روز را بسی جدی گرفته اند به گونه ای که شهرهای زیر زمینی بسیاری برای این روز ساخته شده است (نمونه خبر از سایت بی بی سی: ۷) در این راستا شنیده ها حاکی از آن است که روسیه در حال ساخت شهر زیرزمینی برای جای دادن ۶۰ هزار نفر است، نروژ، سوئد، و دیگر کشورهای جهان برای این روز آماده شده اند. خانواده بوش در کشور پاراگوئه شهری زیرزمینی ساخته است تا خود و نزدیکانش را از این روز حفظ کند.

 

 

 

اما مساله ای که در این میان متفاوت است و برای نویسنده مورد توجه، گردش تقویم مایا، شهرهای زیرزمینی، ساخت فیلم های آخرالزمانی یا … نیست، زنده ماندن بشر بعد از این تاریخ قطعی است و جایی برای شک وجود ندارد (لااقل بر مبنای اعتقادات دینی ما مسلمانان)، چه بسا که اگر قرار بر برخورد سیارک یا شهابسنگی به زمین بود یا تغییراتی در خورشید رخ میداد که عامل انقراض نسل بشریت می شد تا کنون دانشمندان ده ها سال بر روی آن کار کرده بودند و مسیر حرکت یا قوه نابود کننده را شناسایی کرده بودند. تنها دلیلی که طرفداران این فرضیه برای نابودی جهان می آورند این است که میگویند خورشید در انقلاب زمستانی خود که در این تاریخ رخ می دهد به نقطه ای از کهکشان راه شیری می رسد که نزدیک ترین نقطه به مرکز آن در طول تاریخ خود است

 

 

 بنابراین میدان های مغناطیسی ساطع شده از سیاهچاله ای که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد باعث تغییراتی در ساختار خورشید شده و نابودی رخ خواهد داد که برای رد این مدعا همین کافی که اگر قرار بر تاثیر میدان های مغناطیسی بود از هم اکنون و سالها پیش اثرات این میدان های مغناطیسی بر روی جو و میدان مغناطیسی خورشید و زمین قابل مشاهده بود.

در ادامه، مساله ی مورد توجه بیان می گردد.

 

 

برج ساعت عربستان سعودی در حوالی کعبه در حال ساخت است که این برج در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ ساعت ۱۱:۱۱ به وقت گرینویتچ افتتاح خواهد شد. این برج با ارتفاع ۶۰۱ متر بعد از برج خلیفه دبی با ارتفاع ۸۲۸ متر بزرگترین برج دنیا محسوب خواهد شد، ( اطلاعات بیشتر ۹ و ۱۰)

تقارن افتتاح این برج و تقویم مایا، جای بسی تامل است!!!

مروری به مطالب مطرح شده نشان می دهد که تقویم قوم مایا برای نسل فعلی در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۲ تمام شده و این روز آخرین روز تاریخ بشر کنونی است و نسل بشر بعدی در روز ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ در ساعت ۱۱:۱۱ با تقویم جدید مایا بر زمین مستقر خواهد شد.

بر مبنای حدسیات نگارنده مکان یابی برای ساخت این برج به گونه ای بوده است که در این ساعت سایه این برج مخوف بر روی کعبه بیافتد (اثبات شد) یعنی نسل جدید بشری و جهان جدید (نظم نوین جهانی New World Order) در حالی شکل خواهد گرفت که کعبه الآمال، کعبه اسلام و خانه خدا در زیر سایه برجی است که سازنده آن نورمن فاستر از مشهورترین معماران جهان غرب و فراماسونری است که تا کنون دهها ابلیسک در مکان های مختلف جهان ساخته است و بزرگترین آنها ابلیسک ۵۵۰ متری مقابل کاخ سفید می باشد! در حالی که ابلیسک، نماد شیطان، که مسلمانان قرن ها به آن سنگ زدند را تخریب نموده و جای آن دیواری ساختند، زیرا هیچ کس حق ندارد به نماد شیطان، نماد پرستش آنان سنگ بزند.

تخریب شده و

 

ساخته شده است.

 

یعنی نظام شیطان پرست در راستای اهداف شیطانی خود و با کمک عمال سعودی، توانسته است تا خانه خدا نفوذ کند.

 

وقایع پیش رو: در راستای تقویم مایا، نظام جدید جهانی (New World Oder) که در سخنرانی Bush, George Herbert Walker در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۱۹۹۰ بیان شد، حذف اسلام و انرژی ساطع شده از کعبه، و قرار دادن آن زیر سایه شیطان، رخداد این روز از نظر بنده بی شباهت به فیلم ملک سلیمان نخواهد بود. یعنی در این تاریخ که کعبه زیر سایه شیطان است، گروه های فراماسونری در سراسر جهان در حال انجام مناسک شیطانی خود و احضار جنیان خواهند بود، جنیانی که خداوند ارتباط انسان و آنها را ممنوع کرده.

 

سلیمان نبی پیامبری بود که انسان و جن تحت فرمانش بودند، حضرت سلیمان ارتباط میان انسان و جنیان و جادوگری را ممنوع نموده و روش های جادوگری را معدوم ساخت، اما این روش ها به نسل های بعدی انتقال یافت به گونه ای که نسل کنونی جادوگران، یا همان فراماسونرها معتقدند که حضرت سلیمان نه یک پیامبر بلکه پادشان جادوگران جهان است، در این راستها کتابهای جادوگری فراوانی تا کنون تدوین شده اند که نگارنده حقیر با ترس و امید در حال بررسی برخی از آنها می باشد. ترس از تاثیرات منفی این انرژی های شیطانی و امید به کمک خداوند برای یافتن حقه های آنها و روکردن دست و نقشه این ملعونان قبل از وقوع حادثه.

 

در زمان آخر جهان های انسان و جن باز دوباره به هم نزدیک و انسانها توسط جنیان تسخیر پذیر خواهند شد و رخداد هایی مشابه رخداد های زمان پیامبری سلیمان نبی و چه بسا بدتر رخ خواهد داد، در این راستا تماشا نمودن فیلم “ملک سلیمان” برای درک این مفهوم مفید خواهد بود. (البته نظر شخصی نگارنده بر این است که هیچ انسانی جز به اذن خود او قابل تسخیر نیست، اما چه بسا که جهان امروزی رفتاری برای انسانها و حتی مسلمانان رقم زده که خود، نقشی فراوان تر و زیرکانه تر از شیطان اعمال می کنند و با نزدیکی جهان ها اوضاع ….)ء

 

بنابراین در زمانی که بیشترین جنیان تاریخ (بنابه پیش بینی و حدس نگارنده) در لوژهای فراماسونری احضار شده اند، کعبه، مرکز اصلی انتشار انرژی های الهی در زیر سایه شیطان پنهان شده است، زمان مناسبی برای تحویل جهان می باشد، تحویل جهان قبل و دریافت جهان جدید، جهانی بر مبنای نظم نوین جهانی، تفکر فراماسونری، تفکری که خواهان اجبار دین خود (شیطان پرستی) به جهانیان است، مورد انتظار این گروه هاست.

 

قیام های اخیر جهان اسلام برای بازیابی وجهه اسلامی خود، رخدادهای پیش بینی شده برای سال آینده میلادی، همه و همه نشاندهنده لحظات حساس تاریخ بشری است.

 

نگارنده در نظر دارد که برای خنثی نمودن نیروهای منفی و شیطانی که در این تاریخ مصادف با ۱ دی ۱۳۹۱ هجری شمسی و ۸ صفر ۱۴۳۴ هجری قمری، راهی جز افزایش انرژی مثبت نخواهد بود، برای این منظور باید جلسات روحانی در این تاریخ و زمان ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه به وقت گرینویچ، شکل بگیرد تا بتوانیم تا حدی از توطعه خبیث این مزدوران شیطان پرست بکاهیم، به امید آنکه امام زمان مان هرچه سریعتر ظهور بفرمایند قرائت دعای فرج در این ساعت که اوج شرک و شیطان در جهان است بسیار لازم خواهد بود.

 

در این راستا نگارنده حقیر از بزرگان دینی و محققین خواهشمند است فراتر از حدی که در توان و علم بنده حقیر بود ابعاد خاموش قضیه را بررسی نموده و راهنمای منتظران مهدی (عج) در این دوران تاریک باشند.

 

با تشکر

 

میثم عسگری     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------