شنبه ٢۱ دی ۱۳٩٢ :: ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ::  نويسنده : دوست شما

با سلام . طبق ترم های گذشته که شما عزیزان زحمت کشیدید سوالاتتون رو بهمراه پاسخنامه برای وبلاگ ارسال نمودید این ترم نیز درخواست میکنیم چند دقیقه ای از وقت عزیزتون را به این مهم اختصاص بدید تا آرشیو سوالات این ترم هم کامل باشه و همگی بتونیم برای امتحانات ترم آینده از این سوالات استفاده کنیم.طریقه دانلود سوالات برای اون دسته از عزیزانی که اطلاع ندارند به این صورت هست که بعد از ورود به سیستم در قسمت مشاهده نتایج آزمون  بعد از اینکه یک درس رو انتخاب و روی گزینه جستجو واقع در پائین صفحه کلیک کردید مشخصات اون درس اعم از نمره تستی و میان ترم و ... را شاهد خواهید بود حال روی گزینه "دریافت فایل" کلید نمائید تا فایل سوال روی کامپیوتر شما ذخیره گردد . برای پاسخنامه نیز با کشیدن موس روی جدول پاسخنامه و کپی این قسمت در کلیپ برد میتونید بعد از باز کردن یک فایل ورد محتویات کلیپ برد را در فایل ورد ذخیره نمائید و در آخر هر دو فایل را در یک فولدر قرار داده و با نرم افزار وین زیپ یا وین رار فشرده نموده و به آدرس ایمیل که در پائین همین پست قرار دارد ارسال بفرمائید.سوالات ارسالی توسط شما پس از دسته بندی به نام شما در وبلاگ درج خواهد گردید و از این اشتراک ارزشمند شما هم دانشگاهیها و دوستانتون استفاده خواهند نمود.

 جهت مشاهده نحوه ارسال سوالات به ادامه مطلب مراجعه بفرمائید.

با تشکر از لطف , توجه و همراهی همیشگی شما عزیزان

ایمیل وبلاگ :V.pnu121@gmail.com 


ابتدا فایل سوال را انتخاب نموده و سپس بر روی دانلود فایل کلیک نمائید

 

 

اگر فایل پاسخنامه نیز موجود بود به همین طریق عمل نمائید.برای دانلود کردن پاسخنامه تستی موس خود را بالای جدول پاسخنامه کلیک نموده و پائین نگه دارید و به سمت پائین بکشید به این ترتیب جدول انتخاب میشود .

حال با کلید میانبر کنترل + c ویا با کلیک راست و انتخاب گزینه کپی جدول را در حافظه کامپیوتر کپی نموده و سپس در یک فایل ورد پیست نمائید. در پایان فایل سوال را که دانلود نموده اید به همراه فایل متنی پاسخنامه را پیوست ایمیل نموده و به آدرس ذیل ارسال نمائید.با تشکر

ایمیل وبلاگ

V.pnu121@gmail.com     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------