پنجشنبه ۱٢ اسفند ۱۳۸٩ :: ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما

با سلام .مدیر گروه کامپیوتر جناب درویش فراخوانی را دروبلاگ خود اعلام نمودند که متن این فراخوان به شرح ذیل میباشد:

- با عرض معذرت از دانشجویان محترمی که به  موقع به ایمیل هایشان پاسخ داده نشده است.

۲- از دانشجویانی عزیزی که دانشجوی ترم آخر بوده ( معدل کل آنها بالای ۱۵باشد) و همچنین علاقمند به مطالعه و تحقیق (دارای زمان آزاد مطالعه) هستند خواهشمند است جهت تشکیل گروه های علمی - تحقیقاتی از فروردین ماه به انجمن علمی مراجعه نمایند.

۳- جناب آقای کاظمی (عضو انجمن علمی دانشجویی) در جهت ایجاد تعامل بیشتر دانشجویان با گروه ،از هفته آینده به عنوان نماینده ای از دانشجویان با اینجانب همکاری خواهند داشت. شایان ذکر با توجه به تعداد زیاد دانشجویان رشته کامپیوتر، از عزیزان علاقمند که دارای زمان آزاد و همچنین علاقمند فعالیت در این خصوص هستند خواهشمند است به اینجانب مراجعه نمایند.

۴- حضور اینجانب در دانشکده ادبیات دانشگاه تربیت معلم به صورت زیر می باشد:

روزهای پنجشنبه: از ساعت ۱۷ الی ۳۰/۱۸

روزهای جمعه: از ساعت ۱۱ الی ۱۳

۵- همانطور که مشاهده کردید بعضی از دروس خودخوان ترم های گذشته در این ترم به صورت عادی ارائه شده است که تلاش می شود در زمان حذف و اضافه درس محاسبات عددی نیز از خودخوان خارج شود.

۶- بجز درس هایی که به صورت تک گروهه ارائه شده است سایر درس توسط حداقل ۲ استاد ارائه شده است. ( به استثنا کامپایلر و ساختمانهای گسسته که مشکل زمان داشتند)

۷- به احتمال زیاد با فعال شدن بیشتر انجمن علمی دانشجویی و سایر دانشجویانی که با اینجانب همکاری می کنند این وبلاگ از سال آینده غیر فعال می شود. شایان ذکر است امکانات بهتری بعد از غیر  فعال شدن این وبلاگ در جهت اطلاع رسانی فعال  خواهد شد.

۸- موفقیت شما عزیزان را در تمامی مراحل زندگی آرزومندم

برای ورود به وبلاگ مدیر گروه کامپیوتر و تبادل نظر با ایشان اینجا را کلیک کنید     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------