جمعه ٢ اردیبهشت ۱۳٩٠ :: ٦:۱۸ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما

خدایا تو خود گفتی که از شر شیطان به توپناه ببریم پس ما را در پناه خود جای ده...

 بنام خداوند بخشنده مهربان و با سلام.ابتدا عرض کنم این مطلب مرتبط با رشتمون نیست ولی با زندگی و دانشگاهمون مرتبط هست اگر علاقمند بودید مطالعه بفرمائید...دوستان اگه یادتون باشه چند وقت پیش تو همین دانشگاه ادبیات خودمون کلی پوستر به در و دیوار چسبوندند که همگی اونها هدفشون رسوندن این مطلب بود که فرقه شیطان پرستی رو به رشد میباشد. البته اغراقهائی هم در این زمینه شده بود  که به نظر من نه تنها کمک نکرد تا دانشجویان مطلبی رو از اون پیام دریافت کنند بلکه باعث شد یکسری از دوستان هم کلا کل قضیه رو انکار کنند! به شخصه به مسائلی که باعث میشه شیطان رو بهتر بشناسیم خیلی علاقمندم و خودم هم تحقیقاتی رو در این زمینه به انجام رسوندم.فقط میخواستم تو این مطلب بگم که این قضیه خیلی پیچیده تر از ظاهری هست که ما میبینیم .فراماسون ها یاهمون شیطان پرستها عقاید عجیبی دارند و دست به اعمال بسیار عجیبتری میزنند تا با شیطان ارتباط برقرار کنند عکس بالای این پست هرم جهان از نظر فراماسیونهاست.اطلاعات شما رو در مورد شیطان نمیدونم  من اینقدر میدونم که اون عکسهای ترسناکی که تو برد دانشگاه چسبونده بودند شمائل شیطان نبود بلکه تصور ما از شیطان اینه که حتما چون بدذاته و دشمن آشکاری برای انسان به شمار میاد پس حتما قیافه زشت و کریهی هم داره اگه اصلا اینطوری نباشه چی؟در کتاب مرشد و مارگاریتا میخونید  شیطان چهره  زیبائی داره و بسیار فکور و با هوشه شخصی که اگه باهاش روبرو بشین ناخودآگاه احترام فراوانی براش قائل میشین .این موضوع هنوز برای خیلی ها جا نیافتاده ولی چیزی که مهمه اینه که درک کنیم که فریب شیطان از راههائی وارد میشه که شما از انجام تمامی اون اعمال احساس رضایت کامل دارید و چه بسا بعضی وقتها فکر کنید و احساس کنید که در شاهرای درستی قرار دارید اما درست برعکس اون در حال انجام نقشه ی شیطان باشید که این سیاست اصلی شیطان است.این که همین اواخر و در کشور خودمون شاهد فرقه های فراماسیونری هستیم که باعث میشه افرادیه جورائی روح خودشون رو به شیطان بفروشن و در قبالش دارای یک قدرتهائی هم بشوند کاملا خبری صحیح و واقعی است و زنگ خطری برای کل نسل انسانها!نباید گفت خوب کدوم آدم دیونه ای میره روح خودش رو به شیطان بفروشه؟!این کار توسط شیطان بسیار حساب شده  - ریز و در صبر کامل انجام میشه و همیشه کرک هائی تو وجود من و شما پیدا میشه که اگه خودمون هم بهش توجه نکنیم میشه راه ورودی برای شیطان و به خاطر اینه که هکر ها رو به شیطان نسبت میدهند که در یک پست داستان هکر ها و کرکرها رو کامل براتون گفتم...بگذریم .من این پست رو تو حدی نمیبینم که بخواد تمام ابعاد شیطان پرستی رو مورد بررسی قرار بده ماجرا خیلی بزرگتر از اینهاست.متاسفانه در حال حاضر  فراماسیون ها قدرتمند ترین افراد در کره زمین هستند عجیبه نه؟تمامی مطالبی که در این پست عنوان میشه از منابع موثق برداشت شده که خیلی دوست داشتم چندتا از این اثباتها رو براتون تو وبلاگ قرار بدم اما متاسفانه حجمشون بالاست و نشد که آپشون کنم اما در پایان همین پست منابعی رو براتون ذکر میکنم که اگه دوست داشتید میتونید از این منابع استفاده کنید تا به عمق این ماجرا که اصلی ترین اصل هستی هست پی ببرید استفاده از منابع هیچ کاری هم که واسه شما نکنه اولا باعث میشه دیدتون نسبت به شیطان عوض شه دوما راههای فوق العاده زیرکانه  و کاربردی برای شما در زندگی باز میشه که میتونید از این راهها به عنوان ضد حمله بر علیه شیطان استفاده کنید و در نهایت دارای بینشی میشوید که دیگر هر چیزی را نخواهید پذیرفت

این رو هم حتما میدونید که آخر زمان هم حقیقت داره شاید با اون همه استدلال علمی که تو فیلم ٢٠١٢ دیدیم  سال ٢٠١٢ نباشه اما مسلما  نزدیک شده و شیطان هم در این بین نقش عمده ای رو ایفا میکنه ! پس بهتره ما هم به عنوان یک انسان کمی وقت خرج کنیم و از پشت پرده آگاه باشیم!نمیدونم چقدر به این مطلب اهمیت میدین ؟ و یا اینکه پس از خوندن این مطلب یه لبخندی حاکی از خرافی بودن اون میزنید اما چیزی که برای من مهمه اینه که اگه یکم به این ماجرا عمیق تر نگاه کنید و منابع رو پیگیر باشید درکتون از این دنیا کلا دستخوش تغییر میشه و این تغییری که به شما در زندگی کمکهای ارزشمند و نایابی خواهد کرد.به عنوان یک دوست که در ارتباطش با دیگر دوستانش به سعادت اونها هم اهمیت میده و باز به عنوان برادر کوچیکتون میگم سعی کنید هر جقدر میتونید اطلاعاتتون رو در این زمینه بالا ببرید.منابعی که من و دوستانم ازشون استفاده کردیم رو براتون عنوان میکنم اما مسلما این منابع تمام اون چیزی که باید نیست بلکه جزئی از یک کل بزرگ است اما همینقدر به شما کمک میکنه تا اون چیزی رو که باید بدونید.دوستان عزیز اگر مطلبی در این زمینه داشتید و یا منابعی دال بر این مطلب در دسترستون هست عنوان کنید تا همگی بدونیم .من فهرست منابع خودم رو براتون مینویسم این که پیگیری کنید یا نه باخودتون من خودم دانشجو و شاغل هستم درس ها هم که خدا برکت بده زیر ٣٠٠ صفحه کتاب نداریم  -خیلی سخته میدونم چون خودمم مثل شما هستم بیائین به همه اینها مثبت نگاه کنیم حداقل شم اینه که هر چی بیشتر تلاش کنیم کار کشته تر میشیم و کیفیت کارمون هم بالا ترمیره این جمله رو هم که از "مایا آنجلو"است فراموش نکنیم که "الماس حاصل فشار بیش از حد است .فشار کمتر بلور و کمتر از آن زغال سنگ را پدید میاورد اگر باز هم فشار کمتر شود حاصل چیزی جز سنگواره و یا زنگار ساده نخواهد بود . فشار میتواند شما را به موجودی ارزشمند تبدیل کند. موجودی شگفت انگیز کاملا زیبا و منحصر به فرد..."بیائین برای بعضی چیزها وقت بگذاریم شما تصمیم به انجام بگیرید و مطمئن باشید که توانائی آن به دنبالتان خواهد آمد...

دوستان بدلیل زیاد نشدن حجم صفحه لیست منابع را در ادامه مطلب مشاهده بفرمائید


لیست منابع:

از کتابهای آسمانی :به غیر از تورات که دارای تحریف بسیار است انجیل و قرآن منابع ارزشمندی در این زمینه بشمار می آیند

از کتابهای مشهور:شاهکار گوته کتاب "فاوست"

این کتاب توسط شاعر و نویسنده بزرگ المانی یوهان ولفگانگ گوته نوشته شده و در دو قسمت: قسمت نخست در 1808 و قسمت دوم 1831 منتشر گردیده است.

این درام بزرگ درحقیقت حاصل یک عمر تجربه شاعر، نویسنده، فیلسوف، سیاستمدار، دانشمند، منقد هنری و مدیر تئاتر گوته است. نوشتن این کتاب بدون اینکه مانع از اختیار مشاغل متنوع شود از دوران جوانی گوته آغاز گردید و درست تا چند ماهی قبل از مرگش در 1832 «به سن 82 سالگی» به طول انجامید.

قسمت اول مانند یک نمایشنامه اسرارآمیز با مقدمه ای معروف در باب بهشت که اساساً توضیح وتفسیر قسمت اول از این کار عظیم است، شروع می شود. خداوند بنا به خواهش شیطان به او اجازه می دهد تا درستی و راستی فاوست، خدمتگزار خدا را آزمایش نماید. مفیستوفلس با فاوست سالخورده معامله ای می کند. اگر فاوست حتی برای یک لحظه هم با این معامله موافقت کند، روح از تنش پرواز خواهد کرد.

فاوست دوباره جوان می شود و با مفیستوفلس به مسافرت می پردازد تا از تمام لذایذ زمینی برخوردار گردد. در زمین عاشق دختر ساده ای به نام مارگارت می شود بعد به او خیانت می کند و مسؤول سقوط و مرگ او می گردد. مفیستوفلس فکر می کند که روح مارگارت را اسیر خواهد کرد ولی صفای عشق او نسبت به فاوست و امتناع او از نجات یافتن از چنگال مرگ، سبب نجات او می شود. قسمت اول نمایش به پایان می رسد ولی فاوست هنوز در دنیای شهوات و هوس ها آن لحظه پر شکوه هستی را که در آرزوی به چنگ آوردنش می باشد، نیافته است.

در قسمت دوم فاوست که مربوط به زندگی عادی و زیبایی طبیعی است، شعر فلسفی عمیقی به کار گرفته شده است، که شباهت کمتری به قسمت اول دارد. فاوست در اینجا تمام قدرت های دنیوی و معنوی را می آزماید و معذالک هنوز آن لحظه ای را که چنین مشتاقانه در جست وجویش است، حتی در عشق هلن تروا نمی یابد.

مفیستوفلس تقریباً از انجام معامله اش نومید شده است. سرانجام فاوست خسته و سیر از گشت و گذار دوباره مرد سالخورده ای می شود و علاقه مند می گردد که اراضی دریا را دوباره آباد کند. این نقشه در نظر او کار کوچکی می نماید و حال آنکه فواید بیشماری برای تعداد بسیاری از مردم در بر دارد در اینجا فاوست با تعجب می بیند که این کار غیر جالب و اجتماعی خوشحالی عمیق و حقیقی را به او ارزانی داشته است.

این انگیزه چنان شریف است که مفیستوفلس عاقبت از به چنگ آوردن روح فاوست مانند روح مارگارت بیچاره در قسمت اول داستان، محروم می شود. به هرحال فاوست اثری است که تا ابد در دنیای ادبیات جاویدان خواهد ماند.

متأسفانه به علت عظمت کار نمایش فاوست بر روی صحنه چندان آسان نیست و تاکنون چند بار به طور استثنایی و با تحمل زحمات و هزینه های بسیار و با تطبیق دقیق دو قسمت اول و دوم، آن را نمایش داده اند.

گوتو موسیقیدان معروف اپرایی مشهور بر روی این اثر ساخته است.

 

کتاب دیگر اثر یک نویسنده روسی  که پانزده سال آخر عمر خود را صرف نوشتن این کتاب میکند و جالب اینکه فرصت چاپ کتاب رو پیدا نمیکند و بعد از مرگ خانواده او بصورت اتفاقی دست نوشته های وی را یافته و منتشر میکنند که پر فروش ترین کتاب زمان خود میشود و از طرف دولت روس حکم دارنده این کتاب اعدام بوده است...اسم این کتاب هست "مرشد و مارگاریتا"نوشته میخائیل بولکاگف 

 

مُرشد و مارگاریتا (نام روسی:Мастер и Маргарита) رمانی روسی نوشته میخائیل بولگاکف است. به باور بسیاری این اثر در شمار بزرگ‌ترین آثار ادبیات روسیه (شوروی) در سده بیستم است. بیش از صد کتاب و مقاله درباره این کتاب نگاشته شده است.
بولگاکف نوشتن این رمان را در سال 1928 آغاز کرد و اولین نسخه خطی آن را دو سال بعد به دست خود آتش زد.دلیل این کار احتمالا نا امیدی به دلیل شرایط خفقان آور آن زمان اتحاد جماهیر شوروی بوده است.در سال 1931 بولگاکف دوباره کار بر روی این رمان را آغاز کرد و پیش نویس دوم در سال 1935 به پایان رسید. کار بر روی سومین پیش نویس نیز در سال 1937 به پایان رسید و بولگاکف با کمک گرفتن ار همسرش به دلیل بیماری کار برروی نسخه چهارم پیش نویس را تا چهار هفته پیش از مرگش در سال 1940 ادامه داد.

مرشد و مارگاریتا در نهایت در سال 1941 توسط همسر بولگاکف به پایان رسیداما در زمان استالین اجازه چاپ به این اثر داده نشد و سرانجام در سال ۱۹۶۵ با حذف ۲۵ صفحه و تغییر برخی نامها و مکان های ذکر شده در تیراژ محدودی به چاپ رسید که با استقبال شدید مردم مواجه شد. نسخه‌های آن یک شبه به فروش رفت و کتاب با قیمتی نزدیک به صد برابر قیمت روی جلد به کالایی در بازار سیاه تبدیل شد.

 

داستان با هم صحبتی و قدم زدن دو روشن فکر لاییک و رسمی ( دو شخصیت مهم داستان ) در یکی از پارک های مسکو آغاز می شود: یکی میخاییل الکساندر، یا همان برلیوز. نویسنده ای مشهور و سر دبیر یکی از مجله های وزین ادبی پایتخت و رییس کمیته مدیریت یکی از محافل ادبی مسکو و دیگری جوان شاعری به نام ایوان نیکولاییچ پونیریف که با نام مستعار بزدومنی شناخته می شود. برلیوز به نوعی نماینده روشن فکران رسمی و صاحب باند و باند بازی های ادبی ست که محافل مافیایی ادبی راه می اندازند و اندیشه ای سطحی و تک بعدی دارند و دگر اندیشان را مجال رشد و نمو و شکوفایی نمی دهند و تنها به آنان که مرید و سرسپرده شان باشند اجازه فعالیت می دهند و دیگران را زیر پا له می کنند. شعر و آثار سفارشی می پذیرند و شبکه ای تار عنکبوتی در تمام نشریات مهم و سرشناس تنیده اند . سایه این روشن فکران و نویسندگان رسمی بر تمام عرصه ادبی و محافل نویسندگی سنگینی می کند و نگاه تحمیلی شان در همه جا گسترده است. یکی از قربانیان این باند های مافیایی، قهرمان این رمان یعنی مرشد است که در فصل های بعدی رمان ظاهر می شود و می بینیم که این حضرات ریش و سبیل دار چه بلایی به سر او با آن همه خلاقیت و عشق و شور آورده اند.

 برلیوز و بزدومنی به شکلی اتفاقی در پاتریارک پاندز یکی از پارک های مسکو با ولند (Woland) روبرو می شوند . بزدومنی که به تازگی شعری ضد مذهبی از سوی برلیوز سفارش گرفته است آن را به او می سپارد تا در نشریه اش چاپ کند و با هم در مورد ماجرای مصلوب شدن مسیح حرف می زنند و برلیوز وجود خارجی عیسی ناصری را از اساس انکار می کند و آن را ساخته ذهن تاریخ نویسان و کاهنان قوم می داند . درست در همین زمان سر و کله ولند در چهره یک پروفسور خارجی پیدا می شود و در مورد ماجرای مسیح آن ها را به چالش می گیرد. او داستان را که در واقع فصلی از کتاب چاپ نشده مرشد ست و در فصل های بعد با او آشنا می شویم به گونه ای بسیار قوی و اثر گذار روایت می کند. قدرت بیان او با مرگ ناگهانی و تکان دهنده ی برلیوز که اندکی بعد اتقاق می افتد و از سوی ولند از قبل پیش بینی شده بود چنان اثر شگفتی بر شاعر جوان می گذارد که روان او را از هم می گسلد و وی را راهی بیمارستان روانی می کند و او که در اثر این حادثه ضربه هولناکی خورده و تمام باورهای اش به هم ریخته و به تدریج در اثر آن تحولی ژرف در اندیشه اش پدید می آید به تمامی شفا نمی یابد تا این که با مرشد در همان بیمارستان ملاقات می کند و این ملاقات راه هدایت و رستگاری را بر او می گشاید.

 

 

  اثر دیگر "کمدی الهی" اثر دانته.

استاد رائفی پور همایشی در دانشگاه علامه طباطبائی تشکیل دادند ایشان که یک پژوهشگر برجسته در این زمینه هستند به تمامی منابع موجود که دست پیدا کرده اشاره کرده و هرم بالا را جزء به جزء برای شما شرح خواهد دادحتما این فایل رو تهیه کنید و ببینید.من فایل اصلی این همایش رو دارم اگر دوستان فایل رو پیدا نکردند عنوان کنند تا براشون تهیه کنم...

عرفان کیهانی (حلقه) اثری از محمد علی طاهری. و مستند جن و شیطان این دو  فایل نیز موجود است

علاوه بر منابع یاد شده  و جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان با مطلب فوق در بین فایلهای تصویری هم اثرات ارزشمندی ثبت شده که تا اونجائی که میدونم براتون میگم و مطمئن هستم فقط همین نیست:

فیلمها :مسیر سبز - رهائی از چاووشنگ - میست .این سه فیلم نوشته نویسنده مشهور آمریکائی "استیفن کینگ" و به کارگردانی "فرانک دارابوند" هستند ساخته جدید این کارگردان که سریال "راه رفتن مردگان "هست نیز در این زمینه حرفهائی برای گفتن دارد.

 و فیلمهای دیگر :وکیل مدافع شیطان - کنستانتین - شیطان -

سریالها :سوپر نچرال و لاست .

موضوع سوپر نچرال  به کارگردانی "دیوید سینگر"داستان دوبرادر هست که شیطان برای آنها برنامه هائی دارد و این دو برادر بطور ناخواسته شکارچی شیاطین میشوند.در این سریال شما شاهد اغراق ها و تناقض هائی نیز هستید اما چیزی که در این سریال مهم است ترفندها و عواملی است که شیطان بمنظور رسیدن به اهداف خود به آنها دست میزند و مطمئنا تا کنون بر شما پوشیده است.سریال یک ژانر وحشت و کمدی رو توام با هم به پیش میبرد و بسیار جذاب هست رنکینگ این سریال ٩ از ١٠ بوده و از نظر رتبه جزء ٧ سریال برتر دنیا و قبل از لاست قرار دارد این سریال احتمالا در ٧ سیزن تهیه دیده شده که ۶ سیزن آن تهیه و سیزن ٧ آن در دست تهیه است

موضوع لاست داستان افرادی نا امید از زندگی هست که در هواپیما ئی از سیدنی استرالیا به سمت لس آنجلس در حال پرواز هستند که هواپیمایشان سقوط میکند و... این سریال مشهور شاهکار "ابرام جی جی " هست جالبه بدونید این کارگردان در حین ساخت این سریال سریالهای قوی دیگری همچون "فرینج" - " فلش فوروارد " و "مردمان ناشناخته " را کارگردانی میکرده که در حال حاضر به غیر از "لاست"سریالهای دیگر در دست ساخت است در همه این سریالها دید معنوی این کارگردان باعث موفقیت وی گشته البته شدت و ضعف این دید و تقابلات شیطان در این سریالها متغییر بوده و نیازمند حل معما هائی میباشد.

مسلما تمام موضوع همین نیست و دانسته های من نیز کامل نیست امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کنم همینجا از خدای مهربونمون میخوام به همگی ما بینشی بده که بتونیم خوب رو از بد تشخیص بدیم و به ما لیاقت این رو بده که به خودش توکل کنیم و فقط از خودش کمک بگیریم و نه از کس دیگه.

آمین     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------