یکشنبه ۱ بهمن ۱۳٩۱ :: ۱:۱٠ ‎ق.ظ ::  نويسنده : دوست شما

 

 

با سلام.موسسه محک در سال ١٣٧٠ بمنظور کمک به کودکان سرطانی تاسیس و یکی از برترین موسسه های جهانی در این زمینه هست بطوریکه مورد تائید بسیاری از موسسه های مشابه  خارجی که در این زمینه فعالیت میکنند  نیز میباشد و افراد خیر در این کشورها و کشورمون ایران  بر حسب میزان توانائی خود بطور مداوم اقدام به ارسال مبالغی به منظور کمک به سلامتی کودکان سرطانی میکنند. این موسسه دارای طرحهای متنوعی  به منظور جذب کمکهای شما عزیزان می باشد .

اطلاعات کاملتر  در باره این موسسه را در ادامه مطلب بخوانید.

 

لینک ورود به محک


محک چیست؟

در طول سالها فعالیت محک، نخستین بخشی که تجلی هدف اصلی موسسه بوده بخش خدمات حمایتی می باشد . این بخش با خانواده کودکان تحت حمایت محک در تماس مستقیم است. هر کودکی که:

زیر چهار ده سال سن داشته باشد، برگه آزمایش پاتولوژی وی نشان دهنده ابتلای او به بیماری سرطان باشد، در بیمارستان های دولتی - دانشگاهی در حال درمان باشد، می تواند تحت حمایت محک درآید. در این صورت برای کودک بیمار پرونده ای تشکیل شده و از آن تاریخ او و خانواده اش می توانند از حمایتهای مادی و معنوی موسسه بهره گیرند.
این بخش ضمن همکاری با بخشهای دیگر محک یکی از قسمتهای بسیار فعال موسسه است. موسسه محک علاوه بر حمایت از کودکان ایرانی در سراسر کشور، طی فعالیت پیگیرانه در سال 1999 از طرف کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) به عنوان سازمانی که به کودکان پناهنده (عراقی و افغانی) مبتلا به سرطان خارج از اردوگاه کمک می کند ، تعیین گردید.

در حال حاضر دفتر مرکزی بخش حمایتی محک در مجتمع بیمارستانی رفاهی محک واقع در دارآباد، مستقر است. با این حال دفتر میدان چیذر هنوز برای مراجعه بیماران و خانواده های آنها جهت اهدای کمکهای غیر نقدی فعال است .
دامنه فعالیت این بخش به 45 بیمارستان دولتی - دانشگاهی در سطح کشور گسترش یافته است .
در این 45 بیمارستان دفتری به منظور مراجعه بیماران و خانواده شان جهت دریافت حمایت های مادی ومعنوی اختصاص یافته است     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------