دوشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٠ :: ۸:٤٦ ‎ق.ظ ::  نويسنده : دوست شما

با سلام وخسته نباشید حضور دوستان گرامی

لینک شماره صندلی های امتحانات پایان ترم ۴٨ ساعت قبل از امتحانات فعال میگردد که به محض فعال شدن به رویت شما خواهد رسید.

لطفا به ادامه مطالب بروید.


محل حوزه های امتحانی واقع در دانشگاه تربیت معلم حصارک می باشد 

توجه دانشجویان گرامی را به نکات زیر در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم جلب می نماییم :

 

1) پاسخنامه سؤالات تستی(که در این ترم همانند ترم گذشته به صورت برگهA5میباشد) حتماً با مداد مشکی پررنگ تکمیل شود .(قسمتهای خالی به دقت تکمیل شود و خارج از کادر نباشد )

2) مشخصات کامل دانشجویان به ویژه شماره دانشجویی در قسمت بالای پاسخنامه به صورت چاپی درج شده باشد، در غیر اینصورت اگر مشخصات و شماره دانشجویی نامشخص باشد امکان تصحیح ورقه وجود نخواهد داشت و هیچگونه اعتراض نیز وارد نخواهد بود . در صورت مشاهده هر گونه مغایرت مسئول جلسه را مطلع نمایدد.

3) پاسخنامه ها به هیچ وجه تا خوردگی و خط خوردگی نداشته باشد( با توجه  به حساسیت دستگاههای علامت خوان امکان تصحیح نخواهد بود به ویژه قسمت بارکددر پایین برگه های پاسخنامه)در صورت مشاهده هر گونه خرابی دربرگه دانشجو موظف است مسئول جلسه را مطلع نماید.

4) از آوردن هر گونه کتاب ، جزوه ، کیف ، ساک دستی، تلفن همراه و سایر وسایل اضافی به جلسات امتحانی جداً خودداری نمایند.در صورت مشاهده طبق مقررات رفتار خواهد شد .

5) همراه داشتن کارت دانشجویی معتبر و مجوز حضور در امتحان(گزارش عکسدار428) از گلستان در هر جلسه امتحان الزامی می باشد . از ورود دانشجویان به جلسات امتحان بدون کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد . لازم به ذکر است دانشجویانیکه بدهی شهریه دارند قادر به دریافت گزارش428 نمی باشندواز شرکت در جلسه امتحان محروم می باشند.

6) زمان پاسخگویی سؤالات در بالای برگه سؤالات درج شده است ، پس از اتمام  ساعت تعیین شده در بالای برگه سؤالات کلیه پاسخنامه ها جمع آوری خواهد شد .

7) در صورت مشاهده هر گونه بی نظمی در زمان برگزاری امتحان از جمله ( صحبت کردن ـ نگاه کردن به ورقه فرد دیگر و ... ) برابر مقررات رفتار خواهد شد و فرد متخلف به   کمیته انضباطی دانشگاه معرفی خواهد شد .

8) دانشجو بایستی بر اساس شماره صندلی که قبل از هر جلسه امتحان برای آنها در نظر گرفته شده است در جای خود مستقر گردد در غیر اینصورت به عنوان متخلف محسوب خواهد شد . ضمناً اگر مشکلی در شماره صندلیها وجود داشت مثل نبودن شماره ، یک شماره صندلی برای دو نفر هر چه سریعتر  مسئول جلسه در مطلع نماید.

9) دانشجویانی که در یک زمان واحد دو امتحان دارند بایستی بلافاصله پس از شروع امتحان به مسئول جلسه امتحان اطلاع دهند .

10) دانشجویان بایستی حداقل نیم ساعت قبل از شروع امتحانات در حوزه های امتحان حضور داشته باشند . ضمناً دربهای سالن امتحانی رأس ساعت مقرر بسته خواهد شد و هیچگونه اعتراض وارد نخواهد بود .

11)  خارج کردن برگه سؤالات و پاسخنامه ها از جلسات امتحانی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده فرد متخلف به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی خواهد شد .

12) در صورت اشکال در سؤالات امتحانی ، دانشجویان فرمهای نقد سؤالات امتحانی را از مراقب اخذ و فرم مربوطه را تکمیل نمایند .

13) دانشجویان بایستی حتماً مداد مشکی پر رنگ ، مداد تراش ، خودکار آبی ، خودکار مشکی ، پاک کن و ماشین حساب(جز در مواردی که استفاده از آن ممنوع می باشد و توسط مسئولین جلسه اعلام می گردد) به همراه داشته باشند .

14) امضاء لیستهای حضور و غیاب امتحانات با خودکار توسط دانشجویان الزامی می باشد در غیر اینصورت غایب محسوب خواهد شد و برگه وی  تصحیح نخواهد شد .
 
15)حداقل یک روز قبل از امتحان محدوده شماره صندلی و حوزه ها را در همین سایت مشاهده کنید.
 
16) ثبت اعتراض همانند ترم گذشته در سامانه گلستان انجام می گیرد.
 
17)از حضور دانشجویانیکه پوشش دانشجویی را رعایت نکرده باشند در جلسه امتحان ممانعت به عمل می آید:

1.      عدم استفاده از لباسهای زننده و جلب توجه کننده.

2.      بیرون نگذاشتن موی سر از مقنعه و چادر.

3.      عدم استفاده از انواع لوازم و مواد آرایشی به هرنحو و مقدار.

4.      عدم استفاده از مانتوهای کوتاه، تنگ و مدل دار با طرحها و رنگهای نامناسب.

5.      عدم استفاده از انواع متعلقات وابسته به البسه به صورت نمایشی و زینتی ازقبیل زیورآلات.

6.       عدم استفاده از لباسهای آستین کوتاه یا تی شرت های کوتاه و زننده، شلوار تنگ.

7.      رعایت کلیه شئونات اخلاقی و رفتاری دانشجویی در دانشگاه.

توجه به نکات فوق برای دانشجویان الزامی است و مسئولیت عواقب عدم رعایت آنها به عهده خود دانشجو خواهد بود .


 
موفق باشید

ستاد امتحانات دانشگاه پیام نور کرج     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------