پنجشنبه ۱٤ مهر ۱۳٩٠ :: ٩:٥٦ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما

استیو جابز مدیر عامل سابق اپل 1 روز پس از ارائه iphone 4s در گذشت.

شرکت اپل خبر در گذشت استیو جابز را منتشر کرد این در حالی است که روز گذشته آخرین محصول اپل به نام iphone 4s رونمایی شد.

این خبر شوک بزرگی به دنیا وارد کرد.آقای جابز در زمان مدیریت خود محصولاتی مانند آیفون, آیپد و... را به دنیای تکنولوژی عرضه کرد.

 استیو جابز که خلاقیت او سبب شده بود که اپل به یکی از پرفروش ترین شرکت های دنیا بدل شود روز چهاشنبه در 56 سالگی به دلیل بیماری سرطان لوزالمعده در گذشت.او چندی پیش در اثر همین بیماری استعفای خود از اپل را رسما اعلام کرده بود.

استیون پل جابز مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای شرکت اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه است. او به همراه استیو وزنیاک با بنیان گذاشتن شرکت اپل در سال ۱۹۷۶ و ارائه‌ٔ رایانهٔ اپل II، به مورد پسند عام قرار گرفتن مفهوم رایانهٔ خانگی کمک بسیار کرده است. بعده‌ها، او یکی از اولین افرادی بود که به ارزش تجاری بالقوهٔ واسط گرافیکی کاربر و موشواره‌ای که در مرکز تحقیقات شرکت زیراکس در پالوآلتو ساخته شده بود، آگاه گشت و بر افزوده شدن این فناوری‌های نوین به رایانه‌ٔ اپل مکینتاش نظارت کرد. امروزه، به‌عنوان مدیر ارشد عملیاتی شرکت اپل، جابز به نجات‌دهندهٔ اصلی این شرکت معروف شده‌است. خصوصاً پس از به نتیجه رسیدن ایده‌ای که وی اصرار و علاقه‌ای شخصی به آن داشته است؛ آی‌پاد. همچنین او نائب‌رئیس و مدیر عامل استودیوی پویانمایی پیکسار نیز بوده است . این شرکت یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ٔ تولید محصولات سینمایی‌ای است که از پویانمایی رایانه‌ای استفاده می‌کنند.

در لندن طرفداران این مدیر هر کدام یک سیب گاز زده را به همراه گل در کنار در ورودی این شرکت قرار دادند همین گوشی آیفون 5 هم که چند روز پیش فایلشو براتون گذاشتم ساخت شرکت اپل بوده و هست.روحش شاد...ناراحت

استیو جابز در کنار بیل گیس

 


     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------