دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٠ :: ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دوست شما

با سلام .دوستان حتما پست قبل(منابع 91) رو که دوست خوبم سیاوش عزیز زحمت کشیدند و قرار دادند مشاهده نمودید .قریب به 80 درصد از دروس صد در صد تستی شده ! خدا به دادمون برسه .آمار و احتمال مهندسی صد در صد تستی یعنی چی اونوقت؟!اونهم راه حل های 6 صفحه ای مسائل آمار!فیزیک 1 و 2 کلا تستی ! بقیه درسها هم که تستی ! میگم ریاضی 1و 2 و مهندسی رو هم تستی میکردند کلا خیالمون و راحت میکردند. بهتر نبود؟

مطالب بالا رو که بسط ریاضی بدیم میرسیم به نمرات زیبای میان ترم. باید ببینیم الان نمره میان ترم که 6 نمره بود وضعیتش چطوری شده!؟اگه مثل نمرات تستی دروس عمومی محاسبه بشه که  میریم واسه تیم ملی ! (7/10)  و کار خیلی سخت میشه ولی اگه حداقل این آفر رو قائل شده باشند که نمره میان ترم دست استاد باشه باز جای شکرش باقیه به هر حال بودن یا نبودن نمره میان ترم مسئله این ترم شده و امیدواریم حالت دوم حادث بشود.

 در هر صورت این مسئله بهمراه مسائل دیگری چون شهریه ثابت و برخی دروس خودخوان که این ترم به صورت معمولی و غیر خود خوان برگزار شده نیز به جمیع مسائل این ترم افزوده شده است که خواستم اطلاع بدم ما نیز مثل شما در جریان هستیم و در صدد اخذ پاسخ از مسئولین و انتقال به شما عزیزانیم که به محض اطلاع بازگو خواهیم نمود.

تا اونروز برسه مثبت فکر کنیم و توکل به خدا کنیم که گره از کار همه دانشجویان بالاخص فراگیران پیام نوری باز کنه تا این مدرک رو به سلامتی از این دانشگاه اخذ نمائیم...     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------