جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳٩۱ :: ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ ::  نويسنده : دوست شما

با سلام . قصد داریم به یاری خدا با عده ای از دانشجویان روزی را مقرر نموده و به ملاقات کودکان معلول این واحد برویم . لذا از تمام دوستان و دانشجویان عزیز خواهشمندیم در این ملاقات همراه ما باشند تا موجبات دلگرمی بیشتری رو برای این کودکان فراهم نمائیم . به همین منظور از تمام عزیزانی که علاقمند به شرکت در این رویداد هستند تقاضا میشود از قسمت نظرات همین پست و یا ایمیل وبلاگ با ذکر نام و مشخصات , آمادگی خودشون رو اعلام کنند تا تدارکات لازم در این زمینه صورت پذیرد همچنین هماهنگی های لازم جهت روز و ساعت ملافات متعاقبا اعلام میشود .طبق گفتگوی اولیه , این مجموعه آمادگی خود را جهت بازدید اعلام نموده است.در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر میتونید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید و همچنین اطلاعات تکمیلی در مورد تاریخچه و هدف این انجمن در ادامه مطلب درج گردیده است که خواهشمندیم مطالعه بفرمائید...

لینک ورود به سایت انجمن


تاریخچه :در سال 1351 آسایشگاه کهریزک در زمینی به مساحت 1000 متر مربع با تنها 2 اتاق محقر در جوار روستای کهریزک در حاشیه جنوبی تهران به همت زنده یاد دکتر محمد رضا حکیم زاده پایه ریزی شد، با عنایت خداوند، اخلاص و نیت خیر بنیان گذار و یاری سخاوتمندانه نیکوکاران آشنا و نا آشنا امروز این شجره طیبه به مجتمع عظیمی تبدیل شده. با توجه به رشد روزافزون جمعیت شهری تغییرات در بعد خانواده و پیش بینی افزایش جمعیت معلول و سالمند خادمان آسایشگاه را به اندیشه توسعه خدمت رسانی به این جامعه نیاز در منطقه پر جمعیت غرب استان تهران واداشت با همت والا و کمکهای اولیه بانیان، یاران و نیکوکاران در سال 1380 کلنگ احداث مجتمع مؤسسه خیریه کهریزک واقع در جنوب شهرستان کرج بر پایه دانش و تجربه علمی آسایشگاه کهریزک با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی پزشکی با مداخلات وسیع توان بخشی جامعه نگر بر زمین زده شد. مساحت این مجموعه 80000 متر مربع که شش مجموعه تخصصی در خدمت 1600 معلول و سالمند با امکانات کامل تشخیص- درمان- توانبخشی در سه حوزۀ کودکان- بالغین و سالمندان پیش بینی شده که درحال حاضر قسمت توانبخشی مرکز راه اندازی شده است.

 

اهداف :این انجمن مصمم است با حمایت انسان های خیر اندیش و نیکو کار، ساختمان توانبخشی کودکان معلول با مساحت 10 هزار متر مربع در 3 طبقه را تکمیل نماید.

 نگاه معصومانه کودکان معلول به حضورپرمهر و دستان آسمانی شماست.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هر کسی نغمه خود خواند از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد     
000100100001
دوست شما


مطالب وبلاگ
پيوندها
امکانات جانبی
RSS Feed

*** We Say GOD Today ***

"

*************************

***Pnu121 In Google***

*************************

-------------------------