امتحان درس شبکه

با سلام .امروز امتحان درس شبکه برگزار شد.در لیست منابع این درس به صورت تمام تستی مشخص شده بود اما به گفته یکی از دانشجویان که در پست اول وبلاگ نظر دادند امتحان امروز این درس به صورت تستی و تشریحی برگزار شده و مسئولین هم گویا عنوان کردند که دانشجویان به سوالات تشریحی پاسخ ندهند.این ناهماهنگی ها به چه صورت پاسخ داده خواهد شده فقط خدا میدونه...امیدواریم مسئولین محترم دانشگاه خودمون پیگیری سریع و جدی رو این مسئله داشته باشند تا حق دانشجویان محفوظ باشه به همین خاطر ایمیل جناب ملکی ریاست محترم دانشگاه پیام نور در همین پست درج میشه دوستانی که درس شبکه رو داشتند لطف کنند ابتدا صحت این خبر و بررسی کرده و درصورت تائید یه زمان کوچیک صرف کنند و به ایشون این قضیه رو اطلاع داده و خواستار رسیدگی در این زمینه باشند.

جهت اینکه ایشون این ایمیل ها رو از بین انبوه ایمیل ها سریعتر شاهد باشند لطف بفرمائید عنوان ایمیل تون رو" امتحان درس شبکه (مهم) "قرار دهید.همینکارو ما نیز انجام دادیم.چیزی که احتمالش بعید نیست ممکنه شما در امتحانت دیگه هم شاهد چنین مواردی باشید لذا خواهشمندیم دوستان در صورت مشاهده چنین مواردی حتما اعلام کنند تا بتونیم به صورت گروهی این اخبار رو سریعتر انتقال بدیم.با تشکر از توجه شما . . .

24karaj@pnu.ac.ir

/ 1 نظر / 4 بازدید
mehdi

salam agha man az diroz chandbar mail zadam vali failed mide chandroze pish ke mail zadam moshkeli nadasht vali az dishab in moshkel pish omade