نمرات درس ریزپردازنده

با سلام و خسته نباشید .دوستان این خبر رو باید چند روز قبل بهتون اطلاع میدادیم که چون درگیر امتحانات هستیم و من هم یکم کسالت داشتم فرصت نشد.نمرات تشریحی درس ریزپردازنده به استادی سرکار خانم امانتی در سیستم گلستان قرار گرفت که جاداره در همین پست از این استاد عزیز قدردانی نمائیم. در همین راستا یکی از دوستان هم اعلام کرد دانشجویانی که با استاد آهکیان درس ریزپردازنده رو در ترم جاری اخذ نموده اند هنوز نمره میان ترمی برای دانشجویان در نظر گرفته نشده و گویا در همین زمینه عده ای از دوستان طی یک نامه در حال پیگیری و اطلاع به مسئولین هستند.از دوستان عزیزی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش میکنم از قسمت نظرات همین پست اطلاع دهند تا بقیه دوستانی که دچار همین مشکل هستند از نتیجه آگاه گردند.

/ 4 نظر / 4 بازدید
دانشجو

سلام .من هم این ترم این درس رو با آقای آهکیان دارم .با مسولین که صحبت کردیم قرار شده که نمره میان ترم این درس بعد از امتحانات وارد بشه ولی اطلاعی از نامه ندارم

دانشجو

با سلام ببخشید برگه ای رو که دوستان بعد از امتحان ریز پردارنده امضاء کردند به چه نحوی پیگیری و رسیدگی میشود؟از شما دوستان کسی به آقای آهکیان دسترسی داره؟ با تشکر

دانشجو

سلام سوال من ارتباطی به موضوع پست شما ندارد. امروز در سایت گلستان دیدم که نمره من در درس آزمایشگاه سیستم عامل 12 وارد شده! با توجه به این که کلاسی تشکیل نشده، متعجبم بر مبنای چه چیزی این نمره وارد شده! نام استاد: احمد دوست حسینی.

دانشجو

سلام از آنجا که امتحان خیلی مشکل بود بعد از امتحان یه سری از دوستان به گمانم یکیشون آقای کاظمی بودند یه بر گه از بچه ها امضاء گرفتند.میخواستم ببینم ترتیب اثر قرار میگیره.؟