دو تا ( 2) خبر خوب و یک ( 1) خبر بد !؟!

با سلام.دوستان اخباری که در ذیل مشاهد میکنید هم از مسوول برنامه ریزی دانشگاه کرج (جناب شهریار)و هم از دانشگاه واحد پرند بررسی کرده  و صحتشون تائید شده است. درصورت نیاز به جزئیات بیشتر در این زمینه به کارشناس خود در دانشگاه مراجعه نمائید. 

خبر اول :

با توجه به بیانیه ای که هم در سایت دانشگاه و هم در وبلاگ ابتدای این ترم درج گردید دانشجویان ترم آخر که معدل کل بالای 17دارند میتوانند در ترم آخر 24 واحد درسی اخذ نمایند ...در صورتی که طبق آخرین اخبار رسیده دانشجویان در صورتی که تنها 24 واحد درسی تا اخذ مدرک داشته باشند و معدل کل آنها نیز بالای 12 باشد میتوانند تا  سقف 24 واحد درسی رو در ترم آخر اخذ نمایند و لزومی به داشتن معدل 17 نیست.(توجه داشته باشید برای فراگیران نمره دروس دانشپذیری کد 1 میخوره (یعنی  در معدل کل محاسبه نمیشه))

خبردوم:

با توجه به اینکه برخی از دانشجویان ترم آخر به هر دلیلی شرائط پیش نیاز و هم نیاز بودن برخی از دروس رو رعایت ننموده اند و در بعضی اوقات خود سیستم هم حتی دروس رو بدون رعایت عدم همنیاز یا پیش نیاز بودن برای دانشجو ثبت میکنه دراین حالت این دروس که بدون رعایت این پیشنیاز و همنیاز اخذ شده اند از سیستم حذف میشود حتی اگر اون درس رو دانشجو پاس کرده باشه ولی در ترم جاری  و برای دانشجویانی که چنین مشکلی دارند  این حالت در نظر گرفته نمی شود و این دسته از دانشجویان میتونند بدون نگرانی از اینکه ممکنه درسشون حذف بشه مثل دروس دیگر در امتحانات شرکت نموده و در صورت قبولی این دروس برایشان ثبت میشود.

خبر سوم:

خبر ذاتا بد نیست ولی اگه دوستان بهش توجه نکنند ممکنه خدای نکرده نتایج خوبی رو برای یک دسته از دوستان نداشته باشه .این خبر در مورد همزمان بودن برخی از دروس آزمایشگاهی با دروس اصلی و یا تخصصی هست به طور مثال در لیست منابع 90 درس مبانی کامپیوتر با آزمایشگاه کامپیوتر بصورت همزمان مشخص شده اند که خیلی از دوستان به این شکل این دو درس رو اخذ ننموده اند و معمولا بین این دو درس فاصله ای بوده که تا این ترم و حتی خود این ترم نیز این مسئله مشکلی برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد نمود اما از ترم آتی در صورت عدم رعایت همزمان بودن دروس و اخذ آنها به صورت غیر همزمان یا با فاصله زمانی -دروسی که پاس میشوند حذف گشته و میبایست مجددا و به شکل یاد شده (همزمان با هم ) اخذ گردند. 

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همگی شما عزیزان

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
sh

salam.torokhoda enghad steres vared nakonid,in daneshgah hamintorish steres miare.man ke faghat az bade mitarsam

پیام نوری

سلام . اگر کسی تغییر رشته از بند ج باشه چی؟ چون من مبانی کامپیوتر رو توی امتحان تغییر رشته امتحان دادم و اون موقع امکانش نبود آز کامپیوتر رو بگذرونم که؟

دانشجو

سلام ما که این ترم نتونستیم از کامپیوتر برداریم و ورودی 87 هستیم میتونیم ترم بعد این درس رو برداریم؟ ازمایشگاه هایی مثل فیزیک و یا سیستم عامل چطور؟ ممنون

م.توکلی

آقاي چابك سلام ميخواستم بدونم من اين ترم ريزپردازنده و مدار الكتريكي دارم،اما آزمايشگاه هاشو بر نداشتم،ترم آينده ميتونم آزمايشگاه هارو بردارم يا اينكه اين دروس حذف ميشن و بايد دوباره پاسشون كنم؟

110

سلام ترم پیش فیزیک 2 رو پاس کردم ولی هنوز ازمایشگاهش رو برنداشتم.کارشناس رشته هم میگه درس فیزیکت حذف میشه(البته ایشون تازه کار هستند).این حرف صحت داره؟شما اطلاعی در این مورد دارید؟ با تشکر