امتحان میان ترم استاد سلطانیان(برگرفته شده از وبلاگ استاد)

قابل توجه دانشجوهای دانشگاه پیام نور کرج

با توجه به اینکه کلاس فردا (جمعه 24 آذر) به دلیل برگزاری کنکور فراگیر در محل دانشگاه کنسل شده، طبق تقویم آموزشی، آخرین جلسه کلاسهای ترم جاری در روز جمعه (اول دی ماه 91) برگزار خواهد شد.

بر اساس هماهنگی قبلی که در کلاس انجام دادیم، در همین روز (جمعه - یک دی) امتحان میان ترم برگزار خواهد شد و همین روز آخرین مهلت برای ارائه پروژه یا تحقیق هم هست.

نکات:

1-      جلسه آتی کلاس ریزپردازنده (یکم دی) همچون گذشته از ساعت 14 تشکیل میشه.


2-      امتحان میان ترم در ساعت 15 روز جمعه مورخ یکم دی ماه برگزار میشه.


3-      امتحان میان ترم از اول کتاب تا پایان فصل 5 خواهد بود.


4-      تحت هیچ شرایطی تاریخ و زمان امتحان میان ترم تغییر نخواهد کرد.


5-      افرادی که پروژه ساخت یا شبیه سازی انجام دادن، پروژه خودشون رو بطور کامل همراه داشته باشن (از جمله کد برنامه) تا در صورت لزوم به سؤالات احتمالی پاسخ بدن و سایر دانشجویانی که روی یک موضوع تحقیقاتی کار کردن، داکیومنت تحقیق خودشون رو در قالب استاندارد تحقیق که دارای ویژگی های لازم برای تحقیق (از جمله صفحه اول، صفحه مشخصات، در صورت لزوم صفحه فهرست، مقدمه، نتیجه گیری و ...) باشه آماده کنن و نسخه word و PDF اون رو تحویل بدن.


6-      صرفنظر از اینکه موضوع انتخابی شما تحقیقاتی هست یا شبیه سازی و یا ساخت، تسلط شما به اون موضوع ضروری هست و باید آماده ارائه و پاسخگویی به سؤالات هم باشید.


7-      با توجه به اینکه سه هفته اول ترم کتاب این درس هنوز موجود نبود و این هفته هم به دلیل ذکر شده کلاس برگزار نمیشه، در صورت لزوم و با هماهنگی، یک روز رو برای برگزاری جلسه جبرانی تعیین می کنیم تا قسمتهای باقیمونده از کتاب رو هم تکمیل کنیم.


8-      اگر نکته ای جا مونده باشه در روزهای آینده به همین قسمت اضافه میکنم!

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

وبلاگ استاد

/ 2 نظر / 8 بازدید
pnunotu

سلام. تو این هوای سرد آپ کردم. بدو بیا[چشمک][چشمک]

دانشجو

24 اذر ازمون برگزار شد نه 24 دی در ضمن شما اطلاع ندارید چه تاریخی نتایج را اعلام می کنند ؟ کلید سوالات چی؟