پروژه درس تحلیل طراحی شی گرا استاد صادقی

 
با سلام .یکی از دوستان عزیز اطلاع دادند پروژه درخواستی استاد صادقی به شرح ذیل میباشد :
یک کسب و کار شرکت را مدل کنیم(مثل شرکت خودرو سازی که خودشون سر کلاس مثال زدن)و 4 فرآیند آنرا شناسائی کنیم.stepها را با نمودار ساده بکشیم و همچنین انواع ارتباط و usecase های مرتبط نیز مشخص شود .برای ارائه این پروژه میتونید از نرم افزار visio استفاده کنید.فقط مشخص نشد که این پروژه رو  روی سی دی به استاد تحویل بدیم و یا از اون پرینت تهیه کنیم  که خواهشمندم دوستانی که سر کلاس حضور داشتند در این زمینه راهنمائی بفرمایند.با تشکر . . .
 
برای دانلود نرم افزار Visio نسخه 2010 اینجا را کلیک کنید
/ 4 نظر / 21 بازدید
محقق

با سلام وتشکر از شما آیا آقای صادقی امتحان میان ترم هم برگزار می کنه؟ دوم اینکه چند نمره برای این پروژه منظور نموده اند؟ موفق باشید

دانشجو

بابت اینکه اطلاع دادید تشکر میکنم فقط نرم افزار ویزیو رو از کجا باید پیدا کنم؟[ناراحت]

م.توکلی

آقاي چابك،استاد نگفتند كه روي سي دي يا پرينت شده،من هم يادم رفت بپرسم ازشون،اما شما هم پرينت شده و هم سي دي رو آماده كنيد. ضمن اينكه گفتند حتما بايد گروه هاي دو نفره باشيد و تك نفره قبول نميكنن. براي امتحان ميان ترم هم گفتند كلا" 3تا سوال ميدن،به همون صورت گروه هاي دو نفره ،‌با هم به سوالات جواب ميديم. دو تا سوال از كتاب،و يك سوال هم تحليلي ( فكر ميكنم مثل همين پروژه) ميدن. اما در مورد تاريخ ميان ترم چيزي نگفتن.

دانشجو

سلام. اونجوری که ما سر کلاس متوجه شدیم ظاهرا امتحان میانترم تا پایان فصل 18 هست.تاریخشم فکر کنم گفتن زمانی که 18 فصل تدریسش به اتمام رسید هفته ی بعدش.