آزمون سیستم عامل

به نام خدا

با وجود تکنولوژیهای موجود در قرن 21 دانشگاه پیام نور واحد کرج همچنان اندر خم یک کوچه است دانشجویان امروز در دمای بسیار پائین بدون سقف و در و با وجود تنها یک پوشش مشمایئ در محیطی اکنده از سرما امتحان ساعت 8صبح را برگزار کردند .با توجه به سختی غیر قابل وصف سوالات سرمای شدید موجب شده بود که دانشجویان نتونند تمرکز کافی رو سوالات داشته باشند و به همین دلیل این امتحان به سختی و به شکلی نا مناسب پایان پذیرفت. چرا باید مسئولین دانشگاه ما این قدر بی تفاوت باشند ؟؟؟!!!

/ 5 نظر / 2 بازدید
حسین

به نام خدا درود و خدا قوت به آقای چابک عزیز جانا سخن از زبان ما می گویی شکر خدا مسئولین طراحی پرسشها خبر ندارند که یک آزمون استاندارد چه شرایطی دارد ، البته شاید هم نیت آنها خیر بوده و هدفی جز تقویت توان علمی ما نداشته اند ، خدا می داند.

vay vay man ke riazi mohandesi saat 8 daram bayad chikar konam?! khub shod goftin 1 bokhari barghiyi chizi ba khodam bebaram !!

بهار من

سلام به نظر من امتحان سیستم عامل خوب بود [پلک]من که راضی بودم درسته سلف ( نه کلاس [تعجب]) سقف نداشت اما یه بخاری داشت که گرمای خوبی داشت و گرم بود . وقتی امتحان دادیم اومدیمبیرون دیدم بچه ها دارن اعتراض مینویسن چند نفری هم بیشتر امضا نکرده بودن منم به خاطر دوستام امضا کردم [نیشخند] به این میگن ته فداکاری [زبان]

بهار من

درسته اما اون کلاسی که شما میگید 112 بود .

سمیرا

میدونید چی بیشتر از همه تو شرایط امتحان سیستم تو کلاس 112 آدمو اذیت میکرد رفتار مراقب ها. اون از طراح سوال اون از مسیولین دانشگاه اون هم از مراقبین..........