اعتراض به آزمون درس مباحث پیشرفته

 

با سلام .با توجه به برگزاری آزمون این درس که خارج از منبع بوده و همچنین پیگیر های انجام شده در این خصوص , دانشجویانی که این ترم این درس رو امتحان دادند و اعتراض دارند در اسرع وقت به صورت دسته جمعی و یا فردی به دانشگاه مراجعه نموده و اعتراض خودشون رو به جناب دکتر پایه قدر تسلیم دارند .استاد امانتی با اشاره به این نکته که این آزمون سراسری بوده و اکثر مراکز با همین وضع مواجه هستند اذعان داشتند که تمامی تلاش خود را جهت احقاق حق دانشجویان انجام میدهند تا این مشکل از سوی مرکز رسیدگی و برطرف گردد لذا چنانچه یاد شد دانشجویان حتما به دانشگاه مراجعه نموده و اعتراض خودشون رو اعلام نمایند.اخبار مرتبط با این موضوع پس از مشخص شدن وضعیت از همین وبلاگ منتشر خواهد گردید.

/ 5 نظر / 18 بازدید
علی

با سلام و تشکر از این که به این موضوع مهم پرداختید. اکثر دانشجوهایی که این درس را بر داشته‌اند ترم آخری هستند. از جمله خود من. برای ما الآن مهم این است که هرچه زودتر نمره‌مان وارد بشود تا بتوانیم به کارهای فارغ‌التحصیلی‌مان برسیم. اعتراض فقط وقت ما را می‌کشد. خود من باید تا چند روز دیگر برای ارشد ثبت نام کنم اما تا همه‌ی نمره‌ها نیاید نمی‌توانم از دانشگاه گواهی بگیرم. به نظر من این موضوع باید بین خودمان حل بشود. راهش این است که استادی که برگه‌ی تشریحی را تصحیح می‌کند، به همه نمره‌ی بالا بدهد. من الآن حتا اگر با ۱۰ هم قبول بشوم کارم راه می‌افتد. اما اگر قرار باشد چندین هفته/ماه معطل بمانیم تا آزمون مجدد برگزار شود، آن موقع نمره‌ی ۲۰ هم هیچ ارزشی برای من ندارد چون ارشد را از دست داده‌ام. مطمئن‌ام برای خیلی از ترم آخریها شرایط مشابه من است و زمان برایمان بسیار مهمتر از نمره است. به هر حال، فکر نمیکنم تعداد زیادی برای اعتراض جمع بشوند. سر امتحان که موضوع داغ داغ بود، هیچکدام از دانشجوها کاری نکردند چه برسد به الآن :) خلاصه، راهش اعتراض و آزمون مجدد نیست. با احترام.

بهمن متینی

با درود و با تشکر از شما بابت پیگیری این موضوع.من به هرکی که تونستم این موضوع را می گویم. فقط باید عرض کنم من حاضرم 10 رو بگیرم تا اینکه بعدا دوباره امتحان بدهم. من فکر کنم اگر خوب برگه ها رو تصحیح کنند تا همه نمره قبولی بگیرند بهتر باشه. البته باید نظر بقیه دانشجو ها هم پرسیده شود ولی فکر کنم اکثریت همین طور بخواهند. به هر حال بچه ها اگر جمع شویم و زمانی رو تعیین کنیم که همه با هم مشورت کرده و بریم پیش آقای دکتر پایه قدر بهتر باشه. فقط هرچه زودتر بهتر. با سپاس

معصومه بابائی راد

با سلام خدمت همه دوستان.من روز بعد از امتحان میلی به استاد امانتی زدم و از ایشان خواستم چون اکثرا ترم آخر هستند نمره قبولی را به همه دانشجویان بدهند.اساسا چون این درس خودخوان است خود ایشان باید برگه ها راتصحیح کنند.

ساجده

سلام نمرات مباحث پیشرفته در نرم افزار اومده.نمره من که خیلی جالب نیست.اما همینکه قبول شدم خیلییه

بهاره

سلام. فقط کاش بدون میان‌ترم و خارج از منبع بودن امتحان را در نظر می‌گرفتند و نمره‌ی تشریحی بهتری می‌دادند. معدل من حدود ۰٬۷ پایین آمد؛ ظاهرا باید هر ترم یک درسی معدل را اساسی پایین بکشد. دلم به معدل بالای این ترم خوش بود که آن هم پرید