ساخت،ویرایش،تبدیل و نمایش فایل pdf با Nitro PDF Pro 6.1.1.1

 

ساخت،ویرایش،تبدیل و نمایش فایل pdf با Nitro PDF Pro 6.1.1.1

 

فایل های PDF خیلی سریع بین کاربران رواج یافت و توانست به یکی از اصلی ترین فرمت ها تبدیل شود به گونه ای که نرم افزارهایی که به گونه ای با فرمت PDF سر و کار دارند بعد از هر تعویض ویندوز سریعا روی سیستم ها نصب می شود و این نشان دهنده کارایی بسیار بالای این فرمت است . نرم افزارهای مربوط به PDF به سه دسته تبدیل می شوند : نرم افزاری تبدیل فرمت PDF ، نرم افزار ساخت و ویرایش PDF و نرم افزارهای نمایش دهنده PDF . پی.سی.ول در این مطلب نرم افزاری را معرفی می کند که تمام این 3 بخش را در خود جای داده و یکی از معروفترین نرم افزارهای عرصه PDF به شمار می رود.
این نرم افزار محصول شرکت ARTS PDF می باشد. نام این نرم افزار فوق العاده Nitro PDF Pro می باشد و قدرتمندترین های این عرصه را به رقابت با خود فرا می خواند. این نرم افزار مدیریتی کامل را به کاربر برای تولید پی ای اف از اسناد متنی ، ویرایش فایل های پی دی اف ، تبدیل پی دی اف به فرمت های دیگر ، ساخت صفحات پی دی اف و یا جمع آوری چند فایل پی دی اف در یک فایل واحد و... را می دهد. همان طور که می دانید معروفترین فرمت هایی که به PDF تبدیل می شوند ، فایل های نرم افزارهای Microsoft Office هستند . این نرم افزار به همین دلیل بعد از نصب منو مخصوص به خود را در این نرم افزارها قرار می دهد تا به راحتی هرچه تمام تر و با یک کلیک فرمت نرم افزارهای آفیس را به pdf تبدیل کنید . در مورد قدرت ویرایش این نرم افزار باید گفت که تمام ابزارها در اختیارتان است . به راحتی متنی یا عکسی را حذف کنید و یا برعکس متنی یا عکسی را اضافه کنید یا محل آن را تغییر دهید. همچنین میتوانید اشیایی را نیز رسم کنید و به بخشی از نوشته ها Comment (وقتی روی آن قسمت بروید توضیحی ظاهر می شود) اضافه کنید. این مطلب توسط پی.سی.ول ترجمه و توضیح داده شده است . یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار قفل گذاری روی فایل های پی دی اف است که بسیار جالب و بسیار کارآمد می باشد . قدرت نمایش دهنده فایل های pdf این نرم افزار بسیار بالاست و با قابلیت زیادی به نمایش فایل های پی دی اف می پردازد و از نظر سرعت اجرا نیز بی نظیر است.
این نرم افزار می تواند با چند کلیک و به آسانی هرچه تمام تر از چند فایل pdf یه فایل بسازد تا چند صفحه داخل یک فایل باشد. امکان تغییز سایز صفحات ، چرخاندن نیز موجود است . همچنین میتوانید یک صفحه pdf را از داخل چند صفحه بیرون بکشید. امیدواریم با این نرم افزاری که پی.سی.ول معرفی کرد به راحتی به نمایش ، ویرایش ، ایجاد و تبدیل فایل های pdf بپردازید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Nitro PDF Professional 6.1.1.1 :

- ساخت فایل pdf از هر فایلی که قابل پرینت است
- اضافه کردن منوی در نرم افزارهای آفیس برای تبدیل راحت این فایل ها به pdf
- ساخت یک فایل پی دی اف از چند فایل pdf
- دارای ابزارهای ویرایش قدرتمند
- امکان بریدن قسمتی از صفحات پی دی اف
- حذف و اضافه کردن متن و عکس
- توانایی قفل گذاری روی فایل های pdf
- نمایش سریع و با کیفیت فایل های pdf
- فایل pdf ساخته شده با تمامی نرم افزارهای نمایش دهنده pdf سازگاری دارد
- تغییر اندازه صفحات pdf
- سریعتر شدن 40 درصدی ساخت فایل pdf در نسخه جدید
- این نرم افزار توسط پی.سی.ول توضیح و ارائه شده است
- امکان اضافه کردن شماره صفحه ، واترمارک و سر صفحه و پاصفحه با صفحات pdf
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 7
- و...

/ 0 نظر / 5 بازدید