مهارت های کامپیوتر و آی تی . . .

با سلام . برای درس شیوه ارائه موضوعی رو انتخاب کردیم در مورد مهارتهائی که یک مهندس نرم افزار و آی تی نیاز به یادگیریشون دارند تا بتونند در آینده هم از نظر روحی (مرتبط بودن کار با رشته تحصیلی) و هم از نظر سطح درآمد در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشند.با توجه به اینکه وقت ارائه کم بود و خیلی سریع به این موارد اشاره کردیم این فایل رو هم بصورت اسلاید و هم فایل پاورپوینت در این پست قرار گرفت تا بتونید دانلود کنید و نگاه کاملتری به این مبحث داشته باشید.به طور خلاصه این فایل شامل نام دوره ها و هزینه آموزشی دوره ها در کشور و همچنین نکاتی در مورد مدارک بین المللی این مهارتها و در نهایت پیشنهاد هائی جهت یادگیری بهتر این مهارتها میباشد.پیشنهاد ما به همه شما عزیزان اینه که این فایل کم حجم رو دانلود کرده و حتی اگر تمایل به یادگیری مهارت خاصی ندارید از جزئیات مهارت های موجود با اطلاع گردید.

دانلود اسلاید مهارتهای کامپیوتر و آی تی

   دانلود پاورپینت مهارتهای کامپیوتر و آی تی 

توضیح : این فایل هفته پیش در وبلاگ قرار گرفت که با توجه به درخواست دوستان مجددا در صفحه اصلی قرار داده شده است که دوستانی که علاقمند یادگیری این مهارتها هستند و هنوز فایل رو دانلود نکردند استفده کنند.

/ 4 نظر / 28 بازدید
فاطمه

سلام ممنون از جوابتون فایلو دانلود کردم . چجوری میتونممثالهای ساختمان داده رو یاد بگیرم اخه خیلی سخته ؟ در مورد فرانت پیج اطلاعاتی ندارین ؟

sheri

weblogetoon AAlye .kheyli kheyli merc

رضاپور

با سلام و ارزوی موفقیت یه سوالی فنی !!! شما بین کلاسای مجتمع فنی(با شهریه 3میلیونی برای ام سی آی تی پی ) و این آموزشگاه بوک وی سی (با شهریه 1 میلیونی و 100 ساعت آموزشی کمتر ) کدوم یک رو توصیه می کنید؟ به نظر شما می شه با تلاش فردی بیشتر این 100 ساعت آموزشی رو جبران کرد؟

رضاپور

اختیار دارین. خیلی ممنون از راهنماییتون.[گل]